Jdi na obsah Jdi na menu

Vaše zkušenosti

 

Níže můžete psát své názory a zkušenosti, jak jste spokojeni s dalšími společnostmi zde zmiňované ,,podnikatelky", kterých není málo. 

Nebojte se napsat Váš názor, je to ponaučení také pro druhé.

Myslím, že pro spokojenost klientů ať již stávajících, nebo nových, jsou Vaše informace a zkušenosti dost zajímavé a hlavně důležité.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Dotaz

(Barak, 6. 1. 2014 0:02)

Dávám PODVODNICI P'IRKOV'E maximalně 3-4 měsíce, pak spadne klec. Stránky určitě ponechat....

Re: Dotaz

(Alex, 26. 1. 2014 18:15)

Jak dlouho jste se soudil p. Karle? Budu rád když odepíšete. Stránky určitě ponechat ... je to velký přínos pro ostatní, jak získat přehled o podvodech Pírkové.

Re: Re: Dotaz

(Karel, 27. 1. 2014 12:54)

Šlo to celkem až nečekaně rychle, asi 3 měsíce od podání bylo vše vyřešeno. Asi je v Praze rychlejší soud.

Re: Re: Re: Dotaz

(Alex, 27. 1. 2014 20:18)

Tak to jsem velice rád,že to bylo relativně tak krátké. Mohu také podat žalobu v Praze? Předem dík za odpověď.

Re: Dotaz

(Kateřina , 11. 2. 2014 13:49)

Pane Karle nechte ty stránky v provozu.
Podvedla mou rodinu o honorář za práci a materiál jsem platila ze svého.Kvuli Pírkové jseme jako rodinka nejeli ani na dovolenou na kterou jsem měla peníze připravené, musela jsem zaplatit materiál po kterém ona zvesela chodí a sousedům se chlubí jak to má krásné ALE NEZAPLATILA. Prosím o ponechání těchto stránek. LIDI DEJTE SI POZOR NA VÝŠE JMENOVANOU PÍRKOVOU ???? JETO P.......

Přesně takto podniká i Pírková...Pozor na ní !!!!!

(X, 31. 1. 2014 9:27)

http://www.novinky.cz/krimi/326177-poctivy-muz-odhalil-byznys-pojistovacky-s-cernymi-dusemi.html

Naděžda

(Kateřina, 13. 11. 2013 20:55)

Udělala jsem si čas a přečetla vše co tady kdo psal.Ta baba přece nemůže dál okrádat tolik slušných řemeslníků a lidí, kteří spoří celej život. Držím Vám všem palce. Panečku co to je za babu.

Re: Naděžda

(Xindl, 25. 1. 2014 14:16)

Vy všichni, kteří nadáváte si uvědomte, že se nejedná jen o nějaké vydírání za pokutu v tramvaji - to je opravdu skandál, ale většinou o sprosté dlužníky, kteří se oprávněným věřitelům vysmívají dokud takhle nenarazí.
Takové je potřeba pořádně zmáčknout a ty dlužné peníze z nich vymačkat. Protože to jsou zloději a ještě prolhaní.

Re: Naděžda

(X, 28. 1. 2014 10:58)

No, dluh je jedna věc a měl by se splácet, ale ať mě hyeny prominou že používám jejich jméno ve spojitosti s některými tvory, kteří si říkají "lidé", protože pro pojmenování jejich charakteru, mě jiný výraz nenapadá. Na rozdíl od té baby je hyena užitečné zvíře.

Pozor na paní Pírkovou => totální podvod!!!

(Martin, 6. 11. 2012 12:11)

Jak se zdá tak paní Pírková již klesla na úplné dno společnosti a vůbec jí nedělá problém obcházet staré lidi a mámit z nich peníze pod jménem jisté známé banky (se kterou i dle dané banky spoluprácuje). Ovšem místo aby jako finanční poradce (nevím jak jinak toto povolání za které se vydává nazvat) člověku který moc nerozumí dnešním bankovním nabídkám a možnostem uložení peněz "vtluče" do hlavy aby si peníze uložil na termínovaný cklad a po podpisu smlouvy (o které stále tvrdí že jde o uvedený termínovaný vklad v bance) převede peníze na svou firmu. Staršímu člověku je pak málo platné že si pozdě všimne že ve smluvě se nejedná o termínovaném vkladu ale o půjčce poskytnuté soukromouo osobou firmě paní N.Pírkové. Podle mě je toto opravdu nechutné a hnusné chování, protože takto uvádět neuvědomělé seniory v omyl a využívat je ku prospěchu své firmy je hyenismus!!!

Re: Pozor na paní Pírkovou => totální podvod!!!

(Bibi, 27. 4. 2013 21:43)

Vážený pisateli: projíždím na netu občas tyto stránky a ve všem s Vámi souhlasím. Mám velmi dobré kontakty / jako spolupracovník spořitelen i pojišťoven / a mám pro Vás velmi dobrou správu. Jistá spořitelna přišla na podvody pácháne touto osobou a zrušila s ní veškeré smlouvy, které s ní měla uzavřeny. Věřte, že pro tyto bankovní domy je zcela nepřijatelné chování p. Pírkové a ji podobné typy spolupracovníku. Její chování a jednání s klienty které použivala je i pro nás ostatní spolupracovníky velmi nepříjemné. Paní P. totiž zneužívala důvěrných informací o klientech,které obdržela právě u těchto instituci a které podléhají bankovním tajemstvím. Věřte, že už s ní tyto spořitelny spolupráci nikdy neuzavřou. Přeji všem nespokojeným klientům s kterými p. Pírková jednala v jejich neprospěch aby se jim podařilo dospět k nápravě jejich kroku. Krásný a příjemný zbytek večera.

Re: Re: Pozor na paní Pírkovou => totální podvod!!!

(Bývalý klient Raiffeisen stav.spořitelny., 18. 5. 2013 23:20)

To je hezké, že s paní Pírkovou stavební spořitelna Raiffeisen ukončila spolupráci. Ovšem, pokud se jako podvedený klient na RSTS obrátíte, udělají z vás blbce, který neví co podepisuje. Ani slůvko omluvy. Tak jsem u nich skončil, okamžitě.

Re: Re: Pozor na paní Pírkovou => totální podvod!!!

(Nový obč. zákoník, 26. 1. 2014 17:53)

Příslušník určitého stavu nebo povolání, který se přihlásí k odbornému výkonu a neúplnou nebo nesprávnou informací či radou danou za odměnu způsobí škodu, bude mít podle Šimonka povinnost tuto škodu nahradit. V ostatních případech se hradí jen škoda, kterou někdo informací nebo radou způsobil vědomě.
Pírková! Čti pozorně -končí zlaté časy v tvých podvodech-.

Re: Re: Pozor na paní Pírkovou => totální podvod!!!

(a, 29. 4. 2013 22:53)

To je dobře, že s tou bosorkou skončili, to už se asi vaří voda na tu svini !!!!!!!

Re: Re: Re: Pozor na paní Pírkovou => totální podvod!!!

(slušnost nade vše, 2. 5. 2013 15:06)

Oprašte si slovní zásobu, i hnusné věci se dají říct slušně.

Re: Re: Re: Re: Pozor na paní Pírkovou => totální podvod!!!

(a, 3. 5. 2013 17:45)

Má slovní zásoba je velice rozmanitá, vůbec ji nemusím oprašovat. U některých lidi např. jako je Naděžda se bohužel jiná nedá použít. S pozdravem % podvedený klient %

Re: Re: Re: Re: Re: Pozor na paní Pírkovou => totální podvod!!!

(Alex, 1. 6. 2013 18:00)

Bosorka je slušné slovo. Já bych paní Pírkovou klidně nazval i horšími výrazy...

Akce

(Online, 4. 1. 2014 12:33)

Nikdy se na nic nezmůžete,jste jen banda malých ubrečených holek co si jen stěžují.

Tak snad letos

(XXXX, 1. 1. 2014 17:49)

Tak snad letos spadne konečně klec.

Re: Tak snad letos

(@, 1. 1. 2014 20:47)

Přátelé! přejí všem pisatrlům těchto stránek do roku 2014 jen vše to nejlepší - hodně štěstí ,zdraví a celoroční pohodu. Té čůze podvodnické Pírkové o které se na těchto stránkách píše, přejí jen to nejhorší co si vůbec člověk může přát. Přeji ji, aby rok 2014 -a to jen do léta-, byl pro ní posledním rokem na svobodé.Zbytek svého odporného života ať stráví buďto někde v žaláři, nebo aspoň mimo lidskou civilizaci. Věřím, že se mnou většina pisatelů těchto stránek bude souhlasit. Co vy na to?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »